WOLONTARIAT - Na pełnej kulturze


Najważniejszym celem projektu jest zaproszenie już aktywnych WOLONTARIUSZY biorących udział w różnych działaniach na terenie Gminy Gostyń do współpracy z Gostyńskim Ośrodkiem Kultury „Hutnik”.

W tym celu zorganizowane zostanie spotkanie z Animatorem Kultury przy kawie i dobrym ciastku. Warsztaty będą mieć charakter wspierający, wzmacniający i motywujący. Uczestnicy będą biernymi słuchaczami, ale również aktywnymi uczestnikami warsztatu, wyrażając swoje potrzeby, chęci i oczekiwania wobec instytucji kultury.

Uczestnikom spotkania zostanie zaproponowana konkretna oferta zadań, dając poczucie, że Wolontariusze są potrzebni w funkcjonowaniu i życiu instytucji oraz, że wspólnie będą realizować cel i misję instytucji.

Priorytetem jest to, aby Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” stał się przestrzenią otwartą dla każdego mieszkańca gminy Gostyń.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje, posiadają różnorodne umiejętności i wiedzę, pragną realizować się w Wolontariacie oraz świadomie angażować się w konkretne prace i projekty!

Przyjdź 27 czerwiec, godz. 17:00 do Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”

Projekt dofinansowała Fundacja Kronenberga