Wielkanocny Konkurs z Jajem


Wielkanocny Konkurs z Jajem

Wczoraj podsumowaliśmy piątą już edycję Wielkanocnego Konkursu z Jajem, na który wpłynęło 198 pisanek i 225 świątecznych kartek.

 

Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy i ręczne, samodzielne wykonanie.

Oceny dokonano w 3 kategoriach:
- klasy I - III SP
- klasy IV-VI SP
- gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.
Przyznano ogółem: 29 wyróżnień oraz 14 nagród równorzędnych.


I kategoria: klasy I – III SP

Wyróżnienia:
- Kacper Zaremba, lat 10, SP Nr 5 Gostyń
- Miłosz Wojciechowski, kl.III, SP Sikorzyn
- Marika Jasińska, kl.IIIe, SP Nr 2 Gostyń
- Amelia Jędryczka, lat 9, SPF Sułkowice
- Marika Kędzia, kl.IIIb, SZS Pogorzela
- Jakub Piloński, kl.IId, SP Nr 2 Gostyń
- Daria Wajnert, kl.IIc, Zespół Szkolno-Przedszk. , Borek Wlkp.
- Malwina Czapracka, kl.IIIb, SP Pogorzela
- Wiktoria Sikora, lat 8, SPF Ciołkowo
- Olga Czapla, lat 7, Gostyń
- Sandra Musielak, kl.IIIc, ZS-P Borek Wlkp.
- Zofia Maćkowiak, kl.III, SPF Ciołkowo
- Maria Lewandowicz, lat 10, Gostyń
- Kacper Kurpisz, lat 9, SPF Sułkowice
- Mikołaj Wojciechowski, kl.III b, ZSPiG Pudliszki
- Wiktor Goluch, lat 10, kl.IIIc, ZSPiG Krobia

Nagrody:
- Zofia Rejek, kl.IIId, SP Krobia
- Nikola Sadowska, lat 8, ZSPiG Krobia
- Adrianna Gardyś, lat 9, Gostyń
- Zofia Ratajczak, kl.IIIe, SP Nr 2 Gostyń
- Antoni Karolak, lat 7, SPF Ciołkowo
- Zuzanna
Szymczak, kl.IIIe, SP nr 5 Gostyń
- Elżbieta Leciej, kl.IIa, ZSPiG Pudliszki


II kategoria: klasy IV-VI SP

Wyróżnienia:
- Kacper Michalski, kl.VI, ZSPiG Żytowiecko
- Natalia Kaźmierczak, kl.IV, SP Kunowo
- Weronika Rejek, kl.Vc, SP Nr 2 Gostyń
- Ines Peisert, kl.VIb, SP Nr 2 Gostyń
- Maria Przybylak, kl.VI , M-GOK Borek Wlkp.
- Marika Szymankiewicz, kl.Va, SP Nr 2 Gostyń
- Dobrosława Gardyś, kl.VI c, SP Nr 2 Gostyń
- Zuzanna Bartkowiak, kl.IV b, SP Nr 2 Gostyń

Nagrody:
- Edyta Zygmunt, kl.VI, SP Sikorzyn
- Jessica Celka, kl.Vb, SP Nr 2 Gostyń
- Michalina Kordus, kl.V, ZSPiG Stara Krobia
- Jakub Kurzawski, kl.IV b, SP Nr 2 Gostyń


III kategoria: gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli

Wyróżnienia:
- Mateusz Wojciechowski, kl.IIIa, Gimnazjum Nr 2 Gostyń
- Malina Wojtkowiak, kl.Id, Gimnazjum Nr 2 Gostyń
- Julia Kordus, kl.III G, ZSPiG Stara Krobia
- Anna Świdurska, lat 21, Gostyń
- Monika Sieńska, Borek Wlkp.

Nagrody:
- Robert Ciążyński, lat 21, ZSS Brzezie
- Weronika Masłowska, lat 18, ZSS Brzezie
- Ewa Łagódka, Borek Wlkp.

Prace można podziwiać w holu GOK.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy.