Wielkanocny konkurs z jajem 2018


Wielkanocny konkurs z jajem 2018

Fotorelacja

 

Dnia 13 marca 2018 r. jury w składzie: Irena Kędziora, Marek Ratajczyk - plastycy GOK dokonało oceny prac nadesłanych na Wielkanocny Konkurs z Jajem zorganizowany przez Gostyński Ośrodek Kultury ,,Hutnik”.

Celem konkursu było kultywowanie wielkanocnych tradycji, rozwijanie wyobraźni twórczej i poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych.

W konkursie mogły wziąć udział osoby w wieku od 5 lat wzwyż. Można było nadesłać pisankę lub kartkę wielkanocną.

Na konkurs wpłynęło 189 pisanek oraz 248 kartek.

Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy i ręczne, samodzielne wykonanie.

Oceny dokonano w 3 kategoriach:

  • od 5 -7 lat
  • od 8 - 14 lat
  • od 15 lat wzwyż

Przyznano ogółem: 31 wyróżnień oraz 14 nagród równorzędnych.

I kategoria: od 5 -7 lat

Wyróżnienia:
- Tomasz Wencel, lat 6, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Artur Wojtkowiak, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 7 Gostyń
- Kasia Serwatka, lat 6, Oddział Przedszkolny przy SPF Sułkowice
- Mateusz Siemowski, kl.I d, SP Krobia
- Julia Jakubowska, lat 7, SP Nr 5 Gostyń
- Emilia Wenderska, lat 6, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Kacper Jakubiak, lat 5, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Maja Marek, kl.I, SP Piaski
- Malwina Kocjan, kl.Ia, SP Nr 2 Gostyń
- Lidka Ciążyńska, lat 6, Oddział Przedszkolny przy SP Sułkowice
Nagrody:
- Zosia Ciesielska, lat 5, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Wiktoria Andrzejczak, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 7 Gostyń
- Zuzanna Krzyżostaniak, kl.Id, SP Krobia
- Nikola Paszkiewicz, lat 7, SP Nr 1 Gostyń
- Tymoteusz Grzemski, lat 7, SP Nr 1 Gostyń


II kategoria: od 8 - 14 lat

Wyróżnienia:
- Katarzyna Jędrzejczak, lat 12, ZSS Brzezie
- Maria Mehr, kl.VI b, SP Nr 2 Gostyń
- Ola Nowak, lat 8, SP Daleszyn
- Wojtek Łasicki, lat 8, SP Pudliszki
- Alicja Kaczmarek, kl.IIa, SP Krobia
- Kacper Mołczyński, lat 11, MGOK Borek Wlkp
- Paweł Walczak, lat 11, SP Kunowo
- Antoni Marcinkaniec, lat 8, SPF Ciołkowo
- Oliwia Wenderska, lat 8, SP Pudliszki
- Bartłomiej Rolnik, kl.IVa, SP Nr 3 Gostyń
- Antek Bonawenturczyk, kl.VIb, SP Nr 2 Gostyń
- Amelia Matysiak, lat 9, Gostyń
- Natalia Kaźmierczak, lat 11, SP Kunowo
- Pola Jankowska, kl.IIIa, SP Nr 1 Gostyń
- Kuba Piloński, kl.IIId, SP Nr 2 Gostyń
- Zosia Ratajczak, kl.IVb, SP Nr 3 Gostyń
- Bartosz Sieński, IVa, SP Pogorzela
- Patrycja Wosik, kl.VII, SP Borek Wlkp
Nagrody:
- Joachim Wojtkowiak, lat 10, SP Nr 1, Gostyń
- Antonia Wajnert, kl.IIId, SP Krobia
- Mikołaj Janowski, kl.IVb, SP Nr 3 Gostyń
- Julia Ciesielska, kl.VIb, SP Nr 2 Gostyń
- Michalina Kordus, lat 12, SP Stara Krobia
- Miłosz Wojciechowski, kl.IV SP Sikorzyn
- Izabela Kulas, kl.IIIa, SP Nr 1 Gostyń

III kategoria: od 15 lat wzwyż

Wyróżnienia:
- Magdalena Kamieniarczyk, lat 27, Gostyń
- Antoni Kaczmarek, lat 15, Gostyń
- Monika Cieplik, lat 18, Dom Dziecka Gostyń
Nagrody:
- Robert Ciążyński, lat 22, ZSS Brzezie
- Miłosz Jędrzejak, lat 15, ZSS Brzezie

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i piękne prace.