GOK Hutnik

4. Gostyńska Giełda Muzyczna

Zapraszamy do udziału w

4. Gostyńskiej Giełdzie Muzycznej!

W tym roku giełdę połączyliśmy z warsztatami muzycznymi i koncertem zespołu OSTY.

17.00 - Giełda muzyczna (sala widowiskowa)
SMOK Audio
Promo Music

20.00 - Warsztaty z muzykami zespołu OSTY (salka klubowa)
20.45 - Koncert zespołu OSTY (salka klubowa)

W bardzo gorącym okresie przedświątecznym zapraszamy wszystkich, którym nie jest obca muzyka przez duże „M”. W dniu 2 grudnia w sali widowiskowej GOK Hutnik odbędzie się 4. Gostyńska Giełda Muzyczna! W ramach wydarzenia chętni będą mogli obejrzeć, dotknąć oraz nabyć sprzęt nagłośnieniowy, instrumenty, płyty, a nawet ubrania.

W programie:
- wystawa instrumentów, sprzętu muzycznego renomowanych firm polskich i zagranicznych,
- giełda płyt winylowych, CD, kaset magnetofonowych,
- bazar używanego nagłośnienia oraz instrumentów.

Zaprezentują się firmy:
SMOK Audio
Promo Music
Wystawcy prywatni

Zapraszamy do współpracy również osoby prywatne!
Jeśli posiadasz coś, co chciałbyś nam pokazać, a nawet sprzedać, zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji pod nr telefonu: 608 371 594, 65 572-79-90.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Koncert połączony z warsztatami w wykonaniu zespołu OSTY w składzie: Joanna Skowrońska (śpiew, flety), Rafał Igiel (perkusja, davul elektroniczny), Jacek Skowroński (instrumenty klawiszowe).
W czasie WARSZTATÓW uczestnicy, z pomocą muzyków, stworzą piosenkę bazującą na wybranej wielkopolskiej pieśni ludowej. Mile widziane przyniesienie przez publiczność (kto posiada i chce) ulubionego instrumentu działającego bez prądu. Może to być gitara, akordeon, mandolina, harmonijka, flet prosty, a nawet grzebień. Uczestnicy będą grać i śpiewać z zespołem.

KONCERT będzie się składał z polskich (głównie wielkopolskich) pieśni ludowych opracowanych w stylu elektro-folkowym. Synth-popowe brzmienia, piękne rodzime ludowe teksty i melodie i wreszcie feeria barw i tanecznych rytmów sprawiają, że publiczność może się i zasłuchać, i zatańczyć.

Warsztaty i koncert stanowią jedną całość, trwającą max. 1,5 h.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia!