Koncert Ireny Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - KONCERT ODWOŁANY


 

Uprzejmie informujemy, iż koncert Ireny Santor zaplanowany na 23.11.2020 został odwołany!

Bilety zakupione w kasie GOK "Hutnik" można zwracać w sekretariacie GOK 

od poniedziałku do piątku w godz.8:00-14:00.

Bilety zakupione w serwisie Bilety24 zostaną zwrócone przez serwis.

 

 

 


 

 

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR

 

Irena Santor, niekwestionowana pierwsza dama polskiej piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodziła diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z publicznością, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”.

Irena Santor, jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej, została uhonorowana tytułem doktora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Odbierając ten zaszczytny tytuł artystka powiedziała: - Moim najważniejszym osiągnięciem jest to, że przez dziesiątki lat nigdy nie brakowało mi publiczności na widowni, nigdy nie byłam artystką bezrobotną. Ciągle jeszcze towarzyszy mi uczucie, że jestem potrzebna, że do dziś mam dla kogo śpiewać. I właśnie to uważam za moje największe osiągnięcie. 

 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor, piosenki, które z jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.