GOK Hutnik

Stand-Up Wojtka Kamińskiego, Michała Zenknera oraz Janusza Pietruszki


Zapraszamy na wieczór komediowy z udziałem trzech mężczyzn, którzy mamy nadzieję rozbawią Was do łez!

 

Wojtek Kamiński
Znany z Kabaretu Jurki tym razem wystąpi ze swoim solowym programem-„Paczłork”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w rodzinie paczłorkowej, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia.

Michał „Mimi” Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach Hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójść na całość i pokazać swój program: "Ślizgawka". To portret faceta koło czterdziestki, w połowie życia, czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło. Dlaczego jest taki, a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

Janusz Pietruszka
Polski artysta kabaretowy znany m.in. z kabaretu Zachodniego, autor tekstów, stand-uper. Wieloletni dyrektor artystyczny i generalny Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze. Honorowy członek kabaretu Hlynur. Współzałożyciel i członek grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Od lat występuje na scenie. Mówi do rzeczy i do ludzi. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up “PSY”. Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski - bierze udział tylko w udanych. Gospodarz zielonogórskiej sceny STAND-UP w Kawonie.

 

Bilety dostępne na:

https://biletyna.pl/event/view/id/168395?fbclid=IwAR0euH-rjjdlXGBH9wdfW5P0IfinRXGQLdzuKzb5mlCmuNVfUlm_dzNxIAk

 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57837/Gosty%C5%84/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner%2C+Janusz+Pietruszka/?fbclid=IwAR32dkwjr_VSkTK9C2gFoh-M8USMDyPUPjBZkPTd_f86pks2GupaqBWIzf8