GOK Hutnik

Stand-Up Wojtka Kamińskiego, Michała Zenknera oraz Ewy Błachnio


Zapraszamy na wieczór komediowy,

którego program rozbawi Was do łez!

 

Wojtek Kamiński

Znany z Kabaretu Jurki Wojtek tym razem wystąpi ze swoim solowym programem „Ślad”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie, jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęścia.

 

Michał Mimi Zenkner

Od kilkunastu lat na scenie komediowej, głównie w kabaretach Hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójść na całość i pokazać swój program "Ślizgawka". To portret faceta około czterdziestki, w połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło. Dlaczego jest taki, a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

 

Ewa Błachnio

Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą audycję Poliż Temat w RMF FM. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i pełna widownia.
 
 

Bilety dostępne w kasie GOK "Hutnik" oraz na stronie:

https://biletyna.pl/event/view/id/168395?fbclid=IwAR0euH-rjjdlXGBH9wdfW5P0IfinRXGQLdzuKzb5mlCmuNVfUlm_dzNxIAk

 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57837/Gosty%C5%84/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner%2C+Janusz+Pietruszka/?fbclid=IwAR32dkwjr_VSkTK9C2gFoh-M8USMDyPUPjBZkPTd_f86pks2GupaqBWIzf8