Sekcja gier karcianych i planszowych

Przedstawimy, nauczymy, zagramy! Takie hasło przyświeca działalności Sekcji Gier Karcianych i Planszowych Klubu Fantastyki „Kopuła Zapomnienia”.

• Ponad 300 tytułów największych polskich wydawnictw
  • Gwarancja pomocy podczas poznawania zasad
  • Wsparcie w dokonaniu wyboru oraz przedstawieniu zasad
  • Możliwość wypożyczenia gry do domu.

Gry dla dzieci, imprezowe, strategiczne, ekonomiczne, karciane... wszystkie rodzaje gier, jakie można znaleźć na rynku.

Naszym celem jest przybliżenie świata współczesnych gier planszowych. Gry planszowe to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim nauka. Dzięki grom dzieci, młodzież oraz dorośli podnoszą wiele swoich kompetencji.

Wiadomo nie od dziś, że problemem dzisiejszych czasów są umiejętności interpersonalne oraz stosowanie się do określonych reguł. Planszówki pozwalają na rozwinięcie owych kompetencji. Uczą logicznego myślenia, spostrzegawczości, strategii, planowania, konsekwencji wynikających z błędnych decyzji, umiejętności przegrywania. Są źródłem wiedzy na wiele tematów, rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

Dzięki wsparciu przodujących w naszym kraju wydawnictw mamy możliwość pokazać to wszystko Wam – uczestnikom zajęć. Wiek nie gra roli. Dla każdego dobierzemy odpowiedni tytuł.

Spotkania w każdą środę - godz. 18.00-20.00 - salka na piętrze kina (domofon: salka) - bez ograniczeń wiekowych.

Instruktor - Mikołaj Rogala