Konkurs plastyczny ,,POJAZD PRZYSZŁOŚCI”


Konkurs plastyczny ,,POJAZD PRZYSZŁOŚCI”

W dniu 23 października 2017 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pn. ,,Pojazd przyszłości”.

W dniu 23 października 2017 r. komisja w składzie: Marek Ratajczyk, Irena Kędziora - instruktorzy ds. plastyki GOK ,,Hutnik” dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny pn. ,,Pojazd przyszłości”.

Jest to trzecia edycja konkursu z cyklu ,,Witamy w krainie wyobraźni”. W ubiegłych latach byliście na innej planecie, malowaliście muzykę, a obecnie projektowaliście pojazd przyszłości. Nadesłane prace wykazują, że wasza wyobraźnia jest wielka i możemy na Was zawsze liczyć.
Na konkurs napłynęło 216 prac, w tym przeważają prace przestrzenne.
Przy ocenie prac komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim ciekawy i odważny projekt, aby dany pojazd nie przypominał współczesnych, w dalszej kolejności - kompozycję i kolorystykę oraz staranność wykonania.
Ogółem przyznano 14 równorzędnych nagród i 30 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.


I kategoria wiekowa: 6 - 9 lat
Wyróżnienia:
- Zofia Walczak, kl.Id, SP Nr 1
- Wiktoria Krzyżostaniak, kl.IIId, SP Nr 5
- Roksana Czernik, kl.Ic, SP Krobia
- Alicja Kaczmarek, kl.IIa, SP Krobia
- Jasiu Mikołajczak, kl.IIIb, ZSPiG Krobia
- Emilia Nowak, kl.III, ZSPiG Krobia
- Miłosz Wabiński, kl.Ib, SP Nr 3 Gostyń
- Alicja Poślednik, kl.IIIc, ZSPiG Krobia
- Nikodem Kaniewski, klId, SP Krobia
- Aleksander Olejnik, kl.IIIb, ZSPiG Krobia
- Michał Nawotka, kl.Id, SP Krobia
- Alicja Paszkowiak, lat 7, SPF Sułkowice
- Katarzyna Białas, kl.IIIc, SP Nr 1 Gostyń
- Szymon Szczepaniak, kl.II, SPF Ciołkowo
- Tomasz Tomelka, kl.III, SP Kunowo
- Nina Mendyka, kl.Id, SP Krobia
- Franciszek Baraniak, lat 8, kl.III f, SP Nr 5, Gostyń
- Nadia Piotrowska, kl.IIIa, SP Nr 5, Gostyń
- Olga Czapla, lat 7, Gostyń

Nagrody:
- Alex Rąpała, lat 9, SPF Ciołkowo
- Zosia Szafraniak, kl.IIIc, SP Nr 5, Gostyń
- Wiktor Gembalski, kl.Ia, SP Nr 3 Gostyń
- Wojtek Wajsk, kl.Id, SP Krobia
- Martyn Gendera, kl.IIIe, SP nr 2 Gostyń
- Tymon Gendera, kl.Ic, SP Nr 3 Gostyń
- Jagoda Artmańska, lat 7, SP Nr 3 Gostyń

Nagroda dodatkowa dla Oddziału Przedszkolnego w Żychlewie

II kategoria wiekowa: 10 - 12 lat
Wyróżnienia:
- Artur Gałat, kl.VI a, SP Nr 3 Gostyń
- Paulina Tyczewska, kl.IVb, SP Nr 3 Gostyń
- Zofia Kołak, kl.VI, SP Sikorzyn
- Mikołaj Janowski, kl.IVb, SP Nr 3 Gostyń
- Kacper Twardowski, kl.IVb, SP Nr 2 Gostyń
- Hubert Kapała, lat 11, SP Krobia
- Mikołaj Dzierzgowski, kl.IVa, SP Nr 2 Gostyń
- Michał Kaczor, kl.IVb, SP Nr 2, Gostyń
- Nikola Idkowiak, lat 12, SP Kunowo
- Daria Matuszak, kl.IVc, SP Nr 3 Gostyń


Nagrody:
- Hubert Kopaszewski, kl.6a, SP Nr 3 Gostyń
- Zuzanna Twardowska, kl.IVb, SP Nr 2 Gostyń
- Karol Bartkowiak, lat 10, ZSS Brzezie
- Paweł Chudy, lat 10, SP Sikorzyn

Kategoria wiekowa: 13-15 lat

Wyróżnienia:
Patrycja Kepe, kl.7a, SP nr 3 Gostyń
Nagrody:
- Maksymilian Dukała, kl.IIe, Gimnazjum nr 2
- Aleksandra Hajduk, kl.II F, Gimnazjum Nr 2
- Anna Pazoła, kl.7 a, ZSPiG Krobia