KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 konkurs plastyczny


KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 konkurs plastyczny

Dnia 6 grudnia 2017 r. jury w składzie: Irena Kędziora, Marek Ratajczyk- plastycy GOK dokonało oceny prac nadesłanych na Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną 2017.
Celem konkursu było kształtowanie twórczej i aktywnej postawy dzieci i młodzieży wobec tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z powiatu gostyńskiego.
Na konkurs napłynęło 797 kartek, spośród których jury po bardzo długiej naradzie, wyłoniło 52 prace.
Przy ocenie brano pod uwagę opracowanie plastyczne kartki ( m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy, samodzielne wykonanie ) oraz życzenia świąteczne.


Oceny dokonano w 4 kategoriach wiekowych:

I kategoria : do lat 7
Wyróżnienia:
- Stanisław Mendyka, kl.Ib, SP Pudliszki
- Julia Radojewska, lat 7
- Amelia Kociucka, kl.Ic, SP Nr 2 Gostyń
- Alicja Berdychowska, lat 4, Przedszkole Niepubliczne Ochronka Podrzecze
- Basia Starosolska, lat 6, Oddział Przedszkolny Żychlewo
- Julia Szymankiewicz, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 4 Gostyń
- Zuzia Krzyżostaniak, lat 4, Przedszkole Miejskie Nr 5 Gostyń
- Lena Janicka, lat 4, Przedszkole Miejskie Nr 1 Gostyń

Nagrody:
- Tomasz Wencel, lat 6, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Zosia Ciesielska, lat 5, Przedszkole Samorządowe Pudliszki
- Tymon Gendera, lat 6, zajęcia plastyczne GOK ,,Hutnik”
- Marcelina Kaczor, kl.Ia, SP Nr 2 Gostyń
- Wiktor Paszkier, kl.Id, SP Krobia
- Zuzia Krzyżostaniak, kl.Id, SP Krobia
- Maria Radczyk, kl.Id, SP Krobia


II kategoria: 8-10 lat
Wyróżnienia:
- Zofia Roszak, kl.IIa, SP Borek Wlkp
- Klaudia Konieczna, kl.IVc, SP Nr 2 Gostyń
- Alicja Kaczmarek, kl.IIa, SP Krobia
- Zuzia Paluszkiewicz, kl.IVd SP Nr 2 Gostyń
- Antonia Wajnert, kl.IIId, SP Krobia
- Filip Gościański, kl.II, SPF Sułkowice
- Antonina Ceranka, kl.IVc, SP Nr 2 Gostyń
- Agata Gendera kl.III, SPF Wycisłowo
- Michał Kaczor, kl.IVb, SP Nr 2 Gostyń
- Miłosz Nowak,kl.III, SP Daleszyn
- Zuzanna Przybylak, kl.IIIc, SP Krobia

Nagrody:
- Marta Maćkowiak, kl.IIa, SP Borek Wlkp.
- Nadia Pieniężna, lat 8, ZS-P Zimnowoda
- Dominik Dziubała, lat 10, SP Kunowo
- Piotr Wojtkowiak, kl.IVa, SP Pogorzela
- Maja Czwojdrak, kl.IIIa, SP Pudliszki
- Anna Norman, kl.IIa, SP Krobia
- Maja Ossentowska, kl.IIa, SP Nr 1 Gostyń


III kategoria wiekowa: 11-13 lat

Wyróżnienia:
- Oliwia Kuśnierek, kl.VIa, SP Nr 3 Gostyń
- Ania Hądzlik, lat 12, SP Pudliszki
- Anna Ryba, kl.Va, SP Pogorzela
- Mikołaj Szymczak, kl.VIa, SP Nr 2 Gostyń
- Ewa Zbroniec, lat 11, SP Nr 5 Gostyń
- Agnieszka Pyrek, lat 11, SP Nr 5 Gostyń
- Amelia Lada, kl.Vb, SP Nr 5 Gostyń

Nagrody:
- Marcin Stachowiak, lat 11, ZSS Brzezie
- Adam Hoska, kl.VIc, SP Krobia
- Anna Brucks, lat 13, SP Nr 5 Gostyń
- Agata Lenarczyk, lat 13, SP Nr 5 Gostyń


IV kategoria: od 14 lat wzwyż

Wyróżnienia:
- Julia Kopaszewska, kl.IIa, Gimnazjum Nr 2 Gostyń
- Zuzanna Ziemlińska, kl.IId, Gimnazjum Nr 2 Gostyń
- Maria Piotrowiak, kl.IIc, Gimnazjum Nr 2 Gostyń

Nagrody:
- Anna Szymczak, kl.IIIf, Gimnazjum Nr 1 Gostyń
- Anna Rejek, lat 15, SP Pudliszki
- Monika Cieplik, lat 18, Gostyń
- Przemysław Hądzlik, lat 14, SP Pudliszki

 

Uczestnikom konkursu, nauczycielom i opiekunom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie, za piękne prace i życzenia.

Wszystkim uczestnikom składamy życzenia wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów (również plastycznych ) w nadchodzącym Nowym Roku.