GOK Hutnik

Podsumowanie konkursu plastycznego "Dzieciaki kochają zwierzaki"


Podsumowanie konkursu plastycznego

 

Fotorelacja

W dniu 18 października 2021 r. komisja w składzie: Marek Ratajczyk, Irena Kędziora – instruktorzy ds. plastyki GOK ,,Hutnik” dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny ,,Dzieciaki kochają zwierzaki”. Na konkurs wpłynęło 336 prac.

Przy ocenie prac komisja brała pod uwagę m.in. zgodność z tematem, ciekawy sposób przedstawienia bohatera pracy, kompozycję i kolorystykę, mieszanie barw oraz samodzielność wykonania. Po długiej i burzliwej naradzie wyłoniono 45 najpiękniejszych prac.

Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:

 

                                         I kategoria : 5-7 lat

Wyróżnienia :

-   Tadeusz Adamczak, lat 6

-   Iga Wielowiejska, lat 6, SP Pogorzela

-   Matylda Czapla, lat 6, Gostyń

-   Wiktoria Cerekwicka, lat 6, PM Nr 1 Gostyń

-   Mikołaj Osiewicz, lat 6, PS ,,Pod Dębem” Karolew

-   Tymon Rupociński, lat 5, PS w Pudliszkach

-   Alicja Sadowska, lat 7 (kl.Ia) SP Nr 5

-   Jan Wiza, lat 5, PS ,,Pod Dębem” Karolew

-   Franek Fabisiak, kl.Ic, SP Pogorzela

Nagrody:

-   Ania Rozmiarek, lat 7, Gostyń  (ZP GOK)

-   Franciszek Mencel, lat 6, PS ,,Pod Dębem” Karolew

-   Helena Polaszek, lat 6, PM Nr 1 Gostyń

-   Michał Polaszek, PS,,Pod Świerkami” Krobia

-   Nikodem Bąk, lat 5, PS ,,Pod Świerkami” Krobia

-   Kira Datsiuk, lat 6, Gostyń

 

                                                  II kategoria: 8-10 lat

 Wyróżnienia:

 -   Konrad Funk, lat 10, Gostyń

-   Jadwiga Paszkier, lat 9, SP Krobia

-   Zofia Tomczak, lat 8, SP Nr 5 Gostyń

-   Martyna Teichert, kl.4b, SP Nr 3, Gostyń

-   Martyna Boruszewska, lat 9, Gostyń (ZP GOK)

-   Natalia Danielczyk, kl.3a, SP Nr 3 Gostyń

-   Patrycja Kryłowska, kl.4c, SP Nr 2 Gostyń

-   Klaudia Dorsz, lat 10, ZSS Brzezie

Nagrody:

-   Kornelia Bartkowiak, lat 8, SP Nr 5 Gostyń

-   Wojtek Krauze, kl.4a, SP Nr 2 Gostyń

-   Zosia Mazurek, lat 10, Gostyń (ZP GOK)

-   Kacper Kowalewski, lat 8, SP Pogorzela

-   Lena Młynarczyk, lat 10, SP Nr 2 Gostyń

-   Filip Chudziński, lat 10, Gostyń (ZP GOK)

-   Matylda Wolniak, kl.3c, SP Pogorzela

-   Emilia Jankowiak, lat 8, Piaski (ZP GOK)

    

                                            III kategoria : 11-14 lat

   Wyróżnienia:

  -   Mateusz Dubisz, lat 14, ZSS Brzezie

  -   Marcin Stachowiak, lat 14, ZSS Brzezie

  -   Mateusz Kaźmierczak, lat 12, SP Gola

  -   Hanna Wałkiewicz, kl.5a, SP Nr 2 Gostyń

  -   Olga Czapla, lat 11, SP Nr 2 Gostyń

  -   Gabriela Staśkiewicz, kl.7a, SP Nr 2 Gostyń

  Nagrody:

  -  Kinga Andrzejewska, kl.7a, SP Nr 2 Gostyń

 -   Jakub Foltynowicz, kl.7b, SP Pogorzela

 -   Emilia Nowak, kl.7, SP Krobia

 -   Wiktoria Danielczyk, kl.7c, SP Nr 2 Gostyń

 -   Weronika Sosnowska, kl.7a, SP Nr 2 Gostyń

 -   Maja Kopieć, lat 11, Gostyń (ZP GOK)

 -   Wiktoria Borowska, kl.6, SP Gola

 -   Maria Jańczak, kl.6, SP Gola

 

Gratulujemy!