Podsumowanie konkursu plastycznego


Podsumowanie konkursu plastycznego

Fotorelacja

 

/fot. Gostyn24.pl 

 

Na konkurs napłynęło 237 prac. Przy ich ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim nastrój i kolorystykę, sposób wyrażenia tematu oraz kompozycję i staranność wykonania.

Ogółem przyznano 27 wyróżnień oraz 13 nagród w trzech kategoriach wiekowych.

 

I kategoria wiekowa: 5 - 7 lat

Wyróżnienia:

- Bartosz Sikora, lat 6, Oddział Przedszkolny Żychlewo

- Alan Staszewski, lat 5, Niepubliczne Przedszkole ,,Dziecięcy Raj” w Gostyniu

- Patrycja Kryłowska, lat 7

- Nikola Maćkowiak, lat 7, SP Ciołkowo

- Alicja Berdychowska, lat 5, Przedszkole Niepubliczne ,,Ochronka” w Podrzeczu

- Patrycja Borowczyk, lat 7, Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Zimnowodnie

- Wojciech Konieczny, kl.Ia, SP Nr 2 Gostyń

- Alan Grzempowski, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 4 Gostyń

- Maksymilian Ratajczak, kl.Ib, SP Pępowo

- Aleksander Wekliński, lat 6, Przedszkole Samorządowe Pudliszki

Nagrody:

- Zosia Juska, lat 5, Niepubliczne Przedszkole ,,Dziecięcy Raj”, Gostyń

- Sara Jurdeczka, lat 6, SP Ciołkowo

- Filip Włodarczyk, lat 5, Przedszkole Samorządowe Pudliszki

- Igor Cichocki, lat 7, SP Nr 5 Gostyń

- Agata Smektała, lat 6, Oddział Przedszkolny w Żychlewie

 

 

                                          II kategoria wiekowa: 8-11 lat

Wyróżnienia:

- Julia Sekuła, lat 8, SP Nr 2 Gostyń

- Aleks Matuszak, kl.IVa, SP Nr 3 Gostyń

- Norbert Szczepaniak, kl.Vc, SP Nr 3 Gostyń

- Martyn Gendera, lat 9, SP Nr 3 Gostyń

- Arkadiusz Masłowski, kl.IVd, SP Pogorzela

- Mateusz Mikstacki, kl.Va, SP Pogorzela

- Franciszek Baraniak, lat 9, kl.IVf, SP Nr 5 Gostyń

- Szymon Szczepaniak, kl.III, SP Ciołkowo

- Mikołaj Janowski, SP Nr 3 Gostyń

- Aleksandra Piechocka, lat 11, SP Krobia

- Bruno Celka, kl.Va, SP Krobia

 Nagrody:

- Błażej Danielczyk, kl.IVb, SP Nr 5 Gostyń

- Jan Wojciechowski, kl.Vb, SP Nr 5 Gostyń

- Piotr Burzyński, kl.Vc, SP Krobia

- Aleksandra Walczak, kl.Vd, SP Krobia

- Zofia Jankowiak, lat 11, Gostyń

 

                                          III kategoria wiekowa: 12-15 lat

 

Wyróżnienia:

- Agata Wenderska, kl.IIIc Gim., SP Krobia

- Małgorzata Dolata, kl.IIIc Gim., SP Nr 1 Gostyń

- Aleksandra Małecka, lat 14

- Hubert Kapała, lat 12, SP Krobia

- Maria Walczak, lat 14, SP Pudliszki

- Maria Dąbrowska, kl.VI, SP Kunowo

Nagrody:

- Anna Zbieralska, kl.VI, SP Nr 1 Gostyń

- Tobiasz Bobrowski, lat 14, ZSS Brzezie

- Ola Rewers, kl.VIa, SP Krobia

 

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu bardzo dziękujemy za piękne prace.